#009: Najlepszy zespół sprzedażowy i 3 lekcje ze spotkania #SalesAngels

Dotychczas słuchaczy: 72

Byłem wczoraj (2020-02-17) na spotkaniu #SalesAngels (www.salesangels.pl). Spotkanie społeczności sprzedawców, podczas którego w czterech miastach, raz w miesiącu, spotyka się ponad 50 osób zainteresowanych sprzedażą. I słuchają eksperta. I tak dwanaście razy w roku, czterdzieści osiem spotkań. Fajnie.

Wczoraj mówcą był Radosław Żemło (więcej o nim na jego profilu LinkedIN tutaj), który opowiadał o tworzeniu zespołów sprzedażowych.

Jak podczas każdej prelekcji tak i teraz robiłem notatki. Mam zwyczaj wyszukiwania maksymalnie trzech rzeczy, które zabiorę dla siebie. Były trzy. Do posłuchania 🙂

W tym odcinku micropodcastu:

  • Jakie trzy lekcje wyciągnąłem z prezentacji Radosława.
  • Jak budować humor, który polaryzuje “na sucho”, ale polany sosem warsztatu scenicznego “wchodzi”.
  •  Co mnie zaskoczyło – pricing, co to jest, jak go używać do zwiększania sprzedaży.
  • Docenianie w zespołach, podejście klasyczne (eventowe) i informatyczne (timerowe). Ha!

Prezentacje w biznesie, warsztaty otwarte.

Jeśli chcesz przygotowywać profesjonalne, angażujące, skuteczne prezentacje według sprawdzonej, praktycznie przetestowanej i efektywnej metodyki — ten warsztat jest dla Ciebie. Da Ci do ręki sprawdzony, prosty, wypróbowany w biznesie proces. Od celu przez struktury, tekst i zachowania sceniczne do skuteczności i, jeśli tego chcesz, oklasków. Albo zamówień.

Dołącz do mnie na FB, Twitterze, Instagramie

Będzie mi bardzo przyjemnie, kiedy dołączysz do mnie na Facebooku, Twitterze czy Instagramie i podzielisz się ze mną opinią na temat tego podcastu.

Do zobaczenia

Jerzy

[gs-fb-comments]

Copyright 2017-2018 Jerzy Zientkowski | Regulamin serwisu | Cookies

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0