MOWY | WARSZTATY| MENTORING

Porozmawiajmy, jak stworzyć #LepszePrezentacje w Twoim Biznesie

Popracujmy razem

Blisko 500 klientów, indywidualnych i biznesowych. Ponad 800 projektów, czyli 62,5% klientów kupuje mnie drugi raz. Stałem na scenie w kameralnym gronie i przed widowniami powyżej 1500 osób. 

Mowy inspiracyjne

Zainspiruj swoje zespoły, klientów, pracowników. Dodaj energii i pasji, nie zapominając o wiedzy i konkretach!

Mentoring indywidualny

Przygotuj najlepszą prezentację, prelekcję czy przemówienie – albo zdobądź kompetencje. Popracujmy 1×1.

Konsultacje biznesowe

Od budowania marki przez negocjacje, komunikację wewnątrzną, zespoły, sprzedaż i osiąganie celów.

Warsztaty

Efektywna praca zespołu? Negocjacje? Sprzedaż? Komunikacja wewnętrzna? Budowanie marki? No jasne!

Konferansjer

Każda konferencja, gala czy kongres potrzebują profesjonalnej oprawy. Humor jest w pakiecie 🙂

Interim manager

Potrzebujesz w organizacji kogoś, kto pokieruje zespołem, pomoże w komunikacji, zadba o markę albo sprzedaż?

Poprzedni
Następny

W 2013 miałem przyjemność i zaszczyt wystąpić na TEDxWSB. Opowiadałem o – moim zdaniem – kluczowych elementach edukacji, których szkoła nie zapewnia. Pod koniec 2019 miałem blisko 400tys. odsłon, a temat jest nadal aktualny. Dziś mówiłbym o tym samym nieco inaczej 🙂

MOWY

Cele mowy jest zainspirowanie do działania, przekazanie wartościowej wiedzy i nasycenie emocjami, które pomogą rozumieć i osiągać wspólne cele. Oparte na badaniach i własnych doświadczeniach, pełne lekkiego humoru i poważnych narzędzi, interaktywne i angażujące.

Mowa inspiracyjna
Mowa inspiracyjna, sesja mentoringowa, mentoring, mentoring 2020

MENTORING

Mentoring indywidualny to najefektywniejsza droga do opanowania wiedzy, kompetencji i nawyków w przemawianiu. Albo – do stworzenia najlepszej wersji prezentacji, którą musisz wygłosić na następnej konferencji, przed zarządem albo u klienta.

warsztaty

Twój zespół może komunikować się lepiej. Albo – jeszcze lepiej robić prezentacje dla klientów czy na konferencje. Możemy też porozmawać o negocjacjach, przywództwie, budowaniu marki, efektywności osobistej…

konferansjer

Jeśli gala, konferencja czy kongres mają mieć profesjonalną oprawę, warto zadbać nie tylko o miejsce, nagłośnienie, światła i prelegentów. Potrzebujesz kogoś, kto profesjonalnie, rzeczowo i lekko, z nieinwazyjnym poczuciem humoru zadba o agendę?

co mówią klienci

<< Prev
Next >>

Marek Kłopotowski

It was my great pleasure to work with Jerzy on the speech that was very important for me. Thanks to his experience, positive and patient attitude and flexibility (also time flexibility!) I gave perfect speech and got some speaking level. He surprised me helping to prepare it (without even asking), and served paying much more attention and time that was agreed. It was so beneficial for me that I plan to use Jerzy’s speaking experience at least one more time. Jerzy was so helpful that I was even a bit confused in the beginning, but I easily got used to be treated like a VIP client.