Dzień dobry

Nazywam się Jerzy Zientkowski

co mówią klienci

<< Prev
Next >>

Marek Kłopotowski

It was my great pleasure to work with Jerzy on the speech that was very important for me. Thanks to his experience, positive and patient attitude and flexibility (also time flexibility!) I gave perfect speech and got some speaking level. He surprised me helping to prepare it (without even asking), and served paying much more attention and time that was agreed. It was so beneficial for me that I plan to use Jerzy’s speaking experience at least one more time. Jerzy was so helpful that I was even a bit confused in the beginning, but I easily got used to be treated like a VIP client.

Piotr Szybiak

Pracowałem z Jerzym nad kilkoma wewnętrznymi prezentacjami w Allegro. Współpraca z nim oznacza uporządkowanie struktur przemówienia i dotarcie do jasności przekazu, jasności tego, co chcemy powiedzieć. Mimo, że jest informatykiem, potrafi pomóc stworzyć mowę, która osiągnie założony cel. Jego doświadczenie biznesowe z kolei sprawia, że jest nie tylko mentorem z teorią, ale i praktykiem, który wie, co działa w komunikacji.

Piotr Chimko

Myślisz, że przygotowałeś niezłe wystąpienie i możesz je pokazać ludziom? Skonsultuj to najpierw z Jurkiem! Kilka pytań, które ci zada spowoduje, że zaczniesz inaczej myśleć o tym, jak komunikować się z publicznością. A jeśli zechcesz, Jurek chętnie pomoże ci w pracy nad twoją prezentacją i tym co, jak i dlaczego robisz mówiąc do innych. Jurek jest niezwykle precyzyjny i skupiony na procesie i efekcie. Jeśli chcesz dobrze mówić do ludzi, Jurek to dobry adres!

Sebastian Kotów

Współpracuję z Jurkiem już od wielu lat. Wspiera mnie przy okazji wystąpień i konferencji szczególnie dla bardzo wymagających uczestników. Jerzy jest ekspertem w budowaniu treści, tworzeniu modeli, układaniu części merytorycznej bazując na naturalnych talentach i wiedzy wykładowcy. Moje wykłady, po konsultacjach z Jurkiem wyglądają zupełnie inaczej niż w wersji stworzonej przeze mnie na początku. Nie zawsze mnie to cieszy, jednak entuzjastyczny odbiór widowni i wysokie oceny po moich wykładach są miernikiem skuteczności jego wsparcia. Polecam każdemu kto zaczyna swoją przygodę z wystąpieniami albo potrzebuje wsparcia w nowych, trudnych wystąpieniach.

Bartosz Liberski

Taka sytuacja, że od Jerzy się nauczyłem (z jego wystąpień, video na YT i z jego książek) więcej niż z jakiejkolwiek książki o wystąpieniach czy storytellingu. Jak chcesz się uczyć od najlepszych, to 9 grudnia jest okazja!

Bartosz Liberski

Bartosz Miszkiewicz

Praca z Jerzym to czysta przyjemność.

W bardzo skomasowanej formie dostajesz gigantyczną dawkę wiedzy na temat
wystąpień publicznych, obecnych trendów prezentacji i wszystkiego co robisz
źle, a można lepiej.. Wiedza taka nie leży na ulicy i od razu widać, że ma
się do czynienia z profesjonalistą.

Jerzy uczy, bawi i gani. Pewnie jak ktoś potrzebuje to i przytuli 🙂

Bardzo polecam korzystanie z usług Jerzego Zientkowskiego. Sam z pewnością
będę jeszcze korzystać z jego pomocy w przygotowaniu nowych prezentacji i
wystąpień.

Bartosz Miszkiewicz President of the Board at Symlog Sp. z o.o.

Jan Siwek

Jurek Zientkowski to wspaniały mentor umiejący przygotować w
sferze wewnętrznej studenta oraz pomagający wykorzystać naturalne walory
uczonej osoby. Potrafi zachęcić do odważnych wystąpień na rożnych poziomach
przemawiania jak i przewidywanego audytorium. Jego podeście do ludzi pomaga w
odnajdywaniu wewnętrznej siły osobom lub grupom chcącym się szkolić w
wystąpieniach publicznych oraz ich tajnikach, polecam warsztaty z Jerzym. Sam
z wielu takich lekcji skorzystałem z dużym zyskiem w odbiorze przekazu i
technik przemawiania.
Jan Siwek – współwłaściciel firmy Alstor, aktualnie przemawiający dla
sektora medycznego

Jan Siwek Medical Department Director and Co-founder at Alstor

Grzegorz Turniak

Jerzy Zientkowski jest niesamowitą osobowością, doskonałym
mówcą, coachem i mentorem w dziedzinie przemawiania. Osobiście wielokrotnie
korzystałem ze wsparcia Jerzego i dzięki Jego cennym wskazówkom moje
wystąpienia miały solidną strukturę, nabierały dzięki nim lekkości i blasku.

Bardzo cenię Jerzego za Jego pasję do przemawiania, nieustanne podnoszenie
swoich kompetencji zarówno jako mówcy jak i coacha oraz mentora.
Jerzy jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców ( SPM
www.mowcy.pl ), przez kilka lat działał skutecznie ze mną w Zarządzie SPM
oraz był odpowiedzialny za kilka edycji Festiwalu Inspiracji.
Szczerze rekomenduje Jerzego jako mówcę, coach i mentora przygotowującego
prelegentów do wygłoszenia wyjątkowych przemówień.

Grzegorz Turniak Master of Networking

Marcin Tadeusiak

Pan Jerzy jest ogromnym wsparciem. Pracując z nim, można przygotować się do każdego wystąpienia, analizując zarówno jakość i formę przekazu. Pan Jerzy pomaga wydobywać z chaosu informacji najistotniejsze treści. Jest mistrzem SYNTEZY. Rekomenduję Pana Jerzego Zientkowskiego.

Marcin Tadeusiak Prezes Zarządu w JT S.A.

Cezary Walenciuk

Dzięki Jerzemu zacząłem swoją przygodę z przemawianiem To było w roku 2014 a obecnie ma zapewne jeszcze lepsze materiały warsztatowe z przemawiania.

Cezary Walenciuk Programista w AXA

Autor, mentor, mówca profesjonalny. Z 20-letnim doświadczeniem biznesowym i zaskakująco precyzyjnym podejściem do wystąpień publicznych, pracował nad komunikacją i prezentacjami dla największych firm na światowym rynku i dla klientów indywidualnych. Rozmawia ze studentami, pracownikami korporacji, managerami, członkami zarządów i właścicielami firm.

Spędza na scenie kilkadziesiąt dni rocznie, nastawiony na skuteczność, jasność i unikalność przekazu dąży do kontaktu z widownią, jako jednego z najważniejszych narzędzi mówcy publicznego. Prowadzi kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji rocznie, wdrażając rentowne działania i poszerzając świadomość klientów. Mentoruje wybranych managerów wyższego szczebla zarządzania i właścicieli firm, pomagając w przygotowaniu prezentacji w sytuacjach podbramkowych i komfortowych. Pozbawia złudzeń, nie pozbawiając marzeń.

Z doświadczeniem w IT, na styku biznesu, sprzedaży i obsługi klienta wypracował unikatowy zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z różnymi branżami, różnymi potrzebami klientów, w wielonarodowych środowiskach. Praktykując to, co głosi, od 2015 mówił do ponad 40 000 osób rocznie i przemawiał podczas tak różnych eventów jak TEDx, Spectacular Speaking, Nowoczesne Techniki Sprzedaży, Pełna Moc Możliwości, BUCOM 2014, Toastmasters Leaderhip Institute i Toastmasters District Conference w Bonn/Cologne, VI Kongres Business Intelligence, V Forum Dyrektorów Działów Prawnych, Festiwal Inspiracji w Warszawie, Edutainment w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu, GEM CEE i CFO Forum w Pradze, Wyzwania IT, Kariera IT i Kariera Programisty, Systemy dla Przedsiębiorstw, Akademia Mentoringu UAM Poznań, Techworld, Contman Forum i Przyszłość IT i Forum Wsparcia IT.

Jerzy stał na scenie obok takich mówców, jak Jacek Walkiewicz, Marek Skała, Robert Krool, Szymon Kudła, Robert Cialdini i Brian Tracy. W 2012 dotarł do finałów mistrzostw Europy w przemówieniach humorystycznych, w 2013 został Mistrzem Polski w mowach improwizowanych Toastmasters w języku polskim i Wicemistrzem Polski w języku angielskim.

Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce w latach 2011-2021 Wiceprezes stowarzyszenia w latach 2012-2016, odpowiedzialny za członkostwo, strategię działań i partnerów, organizację konferencji i eventów szkoleniowych. Organizator konferencji Festiwal Inspiracji i Spectacular Speaking.

Szkolił i przemawiał m.in. dla Al Fianco Partners, Allegro, Allianz, Aviva, Aon Hewitt, BGK, Benefit, Bre Bank, Bricoman, BZ WBK…

Odezwij się

I porozmawiajmy o Twoich potrzebach, problemach albo...marzeniach.

Kontakt

Plauta 8
60-461 Poznań

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0

Rezerwacja zamknięta

KLAUZULA INFORMACYJNA - POBIERANIE MATERIAŁÓW

Logo jerzy Zientkowski

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
speakerslair Jerzy Zientkowski
Drapałka 3B
62-023 Borówiec
tel. 601 534 576
e-mail: [email protected]

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być i są podmioty świadczące usługi hostingu, usług informatycznych, wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione doodbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Po co nam Twoje dane?

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera i ofert marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO dla prawnie uzasadnionego interesu Administratora – marketingu bezpośredniego produktów i usług

Jak długo je trzymamy?

Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez aż do  przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem danych osobowych
przysługują Pani/Panu następujące prawa: 

  • prawo dostępu do treści danych,
  • prawo do sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

A jeśli nie chcę dać zgody marketingowej?

RODO jest skonstruowane tak, żeby ograniczyć możliwość nieuprawnionwego wykorzystania Twoich danych. Oznacza to równiez, niestety, mniej możliwości na dawanie Ci dobrych treści, reklam i ofert.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania ode mnie treści wszelakich, nie pobieraj darmowego ebooka. Jeśli jednak chcesz go mieć, a nie chcesz maili ode mnie, pobierz go, a potem wycofaj zgodę. Będzie mi przykro, rzecz jasna…

Wycofania zgody można dokonać, korzystając z linku podanego w mailu.

Wyzwanie 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Cena regularna: 49.00 PLN

Nowa cena: 27.00 PLN

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

FAQ

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0