Bez zadęcia, bez zacięć, z klasą i humorem

Konferencje branżowe

Cały dzień z ekspertami na scenie. Panel do poprowadzenia. Agenda, w której trzeba koniecznie powiedzieć kilka ważnych rzeczy. I widownia, która chce się uczyć, ale chce też się bawić.

Jeśli to brzmi znajomo – jestem dla Ciebie.

Mowa inspiracyjna

Spotkania z klientami

Niby nic, ale czasami warto zaprosić klientów na wydarzenie zamknięte. I oni naprawdę nie przychodzą dla pokazu salsy czy litrów alkoholu. Są tam, bo chcą sie poczuć ważni. Dla Ciebie.

Dlatego warto mieć kogoś, kto ubierze w słowa to, co ważne dla Ciebie, a co trzeba klientom powiedzieć.

Kongresy, gale, akademie.

Niezależnie od wielkości widowni liczą się dwie rzeczy: program i zadowolenie. Program, bo agenda nie może się posypać i zadowolenie widowni – bo to o to chodzi.

konferansjer jerzy zientkowski, prowadzenie wydarzeń, pełna moc jacek walkiewicz

Zapomnij o kaprysach gwiazd.
Konferansjer ma być,
ale nie ma go być widać.

Jerzy Zientkowski na scenie podczas przemówienia
Jerzy Zientkowski na scenie podczas przemówienia
Współpracuję z Jurkiem już od wielu lat. Wspiera mnie przy okazji wystąpień i konferencji szczególnie dla bardzo wymagających uczestników. Jerzy jest ekspertem w budowaniu treści, tworzeniu modeli, układaniu części merytorycznej bazując na naturalnych talentach i wiedzy wykładowcy. Moje wykłady, po konsultacjach z Jurkiem wyglądają zupełnie inaczej niż w wersji stworzonej przeze mnie na początku. Nie zawsze mnie to cieszy, jednak entuzjastyczny odbiór widowni i wysokie oceny po moich wykładach są miernikiem skuteczności jego wsparcia. Polecam każdemu kto zaczyna swoją przygodę z wystąpieniami albo potrzebuje wsparcia w nowych, trudnych wystąpieniach.
Sebastian Kotów
Institute of Behavioral Design & Sebastian Kotów

Zarezerwuj termin, sprawdź ofertę

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0