czas na mentoring

Mentoring to najefektywniejszy sposób  uczenia się kompetencji komunikacyjnych, w którym dostajesz sprawdzone, działające i efektywne narzędzia od mentora. Kogoś, kto już osiągnął sukces w swojej dziedzinie i skutecznie dzieli się wiedzą i umiejętnościami.

IDEA

Po co mówimy? Co chcemy osiągnąć?

tekst

Słowa, zdania, gramatyka, przekaz.

delivery

Warsztat sceniczny: głos,ruch, gesty

visuals

Powerpoint, ubiór, sala i nie tylko

kontekst

Marka osobista, Social Media...

Jak wygląda proces mentoringu

PIERWSZA SESJA

Podczas pierwszej sesji popracujemy nad biznesowymi celami Twojej prezentacji. Nauczysz się, jak skutecznie i ciekawie tworzyć swoją mowę, zanim jeszcze będziesz wiedział, co chcesz powiedzieć.

Poznasz też struktury, które zmienią Twoje postrzeganie komunikacji. Dzięki nim Twoja prezentacja będzie prostsza, a widownia będzie miała poczucie bezpieczeństwa.

Twoim zadaniem domowym będzie przygotowanie materiału, z którego stworzymy prezentację. 

druga sesja

Na podstawie materiału stworzymy treść Twojej prezentacji, przedyskutujemy jej logikę i wpłwy na widownię oraz skuteczność celu.

Pierwszy raz “opowiesz” mi swoją prezentację, a na podstawie nagrania otrzymamy tekst, z którym będziesz mógł dalej powtarzalnie pracować.

Przedyskutujemy interpretację Twojej prezentacji, tak, żebyś mógł odnieść sukces nie tylko merytorycznie, ale i scenicznie.

Twoim zadaniem będzie nauczyć się, na podstawie materiału i tekstu, prezentacji. Tak, żebyśmy na trzeciej sesji mogli przepracować interpretację.

trzecia sesja

Teraz zaczyna się właściwa praca nad słowem, gestem i intonacją. Nie bawimy się w mistrzowskie cyzelowanie detali, ale pracujemy nad tym, żeby Twoja prezentacja jak najmniej przeszkadzała.

Dodatkowo możemy popracować nad slajdami i zająć się innymi aspektami przygotowywania mów.

W podsumowaniu otrzymasz:

  • nagrania sesji (jeśli wyrazisz zgodę na nagrywanie)
  • notatki trenera
  • tekst swojej prezentacji (jeśli piszemy go razem)
  • dodatkowe materiały elektroniczne, w tym “32 sposoby na świetne rozpoczęcie prezentacji” i “Struktury w przemawianiu”
  • dostęp do kursu online “Storytelling w biznesie” na udemy.com 

co mówią klienci

[testimonials_cycle theme=”default_style” category=”mentoring” count=”-1″ order_by=”date” order=”ASC” show_title=”1″ use_excerpt=”0″ show_thumbs=”0″ show_date=”0″ show_other=”0″ hide_view_more=”0″ output_schema_markup=”1″ show_rating=”stars” testimonials_per_slide=”1″ transition=”fade” timer=”5000″ pause_on_hover=”true” auto_height=”container” show_pager_icons=”1″ prev_next=”1″ display_pagers_above=”1″ paused=”0″]

small-separator

Zarezerwuj swój termin

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0