czas na mentoring

Mentoring to najefektywniejszy sposób  uczenia się kompetencji komunikacyjnych, w którym dostajesz sprawdzone, działające i efektywne narzędzia od mentora. Kogoś, kto już osiągnął sukces w swojej dziedzinie i skutecznie dzieli się wiedzą i umiejętnościami.

IDEA

Po co mówimy? Co chcemy osiągnąć?

tekst

Słowa, zdania, gramatyka, przekaz.

delivery

Warsztat sceniczny: głos,ruch, gesty

visuals

Powerpoint, ubiór, sala i nie tylko

kontekst

Marka osobista, Social Media...

Jak wygląda proces mentoringu

PIERWSZA SESJA

Podczas pierwszej sesji popracujemy nad biznesowymi celami Twojej prezentacji. Nauczysz się, jak skutecznie i ciekawie tworzyć swoją mowę, zanim jeszcze będziesz wiedział, co chcesz powiedzieć.

Poznasz też struktury, które zmienią Twoje postrzeganie komunikacji. Dzięki nim Twoja prezentacja będzie prostsza, a widownia będzie miała poczucie bezpieczeństwa.

Twoim zadaniem domowym będzie przygotowanie materiału, z którego stworzymy prezentację. 

druga sesja

Na podstawie materiału stworzymy treść Twojej prezentacji, przedyskutujemy jej logikę i wpłwy na widownię oraz skuteczność celu.

Pierwszy raz “opowiesz” mi swoją prezentację, a na podstawie nagrania otrzymamy tekst, z którym będziesz mógł dalej powtarzalnie pracować.

Przedyskutujemy interpretację Twojej prezentacji, tak, żebyś mógł odnieść sukces nie tylko merytorycznie, ale i scenicznie.

Twoim zadaniem będzie nauczyć się, na podstawie materiału i tekstu, prezentacji. Tak, żebyśmy na trzeciej sesji mogli przepracować interpretację.

trzecia sesja

Teraz zaczyna się właściwa praca nad słowem, gestem i intonacją. Nie bawimy się w mistrzowskie cyzelowanie detali, ale pracujemy nad tym, żeby Twoja prezentacja jak najmniej przeszkadzała.

Dodatkowo możemy popracować nad slajdami i zająć się innymi aspektami przygotowywania mów.

W podsumowaniu otrzymasz:

  • nagrania sesji (jeśli wyrazisz zgodę na nagrywanie)
  • notatki trenera
  • tekst swojej prezentacji (jeśli piszemy go razem)
  • dodatkowe materiały elektroniczne, w tym “32 sposoby na świetne rozpoczęcie prezentacji” i “Struktury w przemawianiu”
  • dostęp do kursu online “Storytelling w biznesie” na udemy.com 

co mówią klienci

<< Prev
Next >>

Marek Kłopotowski

It was my great pleasure to work with Jerzy on the speech that was very important for me. Thanks to his experience, positive and patient attitude and flexibility (also time flexibility!) I gave perfect speech and got some speaking level. He surprised me helping to prepare it (without even asking), and served paying much more attention and time that was agreed. It was so beneficial for me that I plan to use Jerzy’s speaking experience at least one more time. Jerzy was so helpful that I was even a bit confused in the beginning, but I easily got used to be treated like a VIP client.

small-separator

Zarezerwuj swój termin

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0