mowa

inspiracyjna

Mowa inspiracyjna to świetny pomysł na galę, konferencję dla klientów, wydarzenie firmowe czy jakiekolwiek miejsce, w którym chcemy, żeby nasza widownia poczuła się wyjątkowo. 

Dobra mowa inspiracyjna zawiera elementy wiedzy, interakcji, daje energię do przemyśleń i działań. Jest oparta na badaniach, źródłach, ale i doświadczeniach własnych mówcy i doświadczeniach danej branży.

Dlatego warto zaprosić ciekawego, inspirujacego mówcę z doświadczeniem zarówno biznesowym, jak i scenicznym. To pierwsze – bo chcesz dać widowni wartość, to drugie – bo nie chcesz widowni uśpić, a zainspirować!

#Sprzedaż

matematyka sprzedaży

Półtorej godziny poświęcone efektywności,
skuteczności i zaangażowaniu. Twój zespół
handlowców dostanie solidną, 
dawkę nieoczywistej wiedzy dotyczącej
postrzegania sukcesów, marki i słuchania.

#sprzedaż, #inspiracja

zostań ambasadorem marki

Your brand is what other people say about you when you’re not in the room

~ Jeff Bezos, Amazon CEO

#sprzedaż, #relacje

Sprzedaż przez relacje

Jak budować wiarygodność, która łączy, relacje, które spajają i zaufanie, które sprzedaje. Od pierwszego wrażenia do ciasteczek od sprzedawcy Darka – co jest ważne w sprzedaży relacjami? Mowa inspiracyjna dla działów sprzedaży.

#inspiracja #efektywność

Od motywacji
do determinacji

O rozumieniu (i rozróżnianiu) siły determinacji i desperacji, motywacji i inspiracji w osiąganiu celów. Świetne narzędzia dla każdego zespołu i specjalisty, zwłaszcza jeśli na moment zabrakło rozpędu…

Jerzy Zientkowski na scenie podczas przemówienia

2015

7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Flagowy wykład Jerzego: o tym, jak szybko i skutecznie tworzyć prezentacje, przemówienia i jak zapanować nad komunikacją. Od celu przez struktury do materiału i ćwiczeń. Od idei – do oklasków. 

myślisz o innym temacie prelekcji?

zostaw wiadomość

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0