ZANIM ZROBI TO KONKURENCJA

NAGRAJ PREZENTACJĘ, WYŚLIJ DO EWALUACJI, DAJ SOBIE POMÓC

NAGRAJ PREZENTACJĘ, WYŚLIJ DO EWALUACJI, DAJ SOBIE POMÓC

Czym jest Oceń Mowę?

W 2016 wystarował serwis, którego głównym zadaniem było pomóc ludziom takim jak Ty, zanim wyjdą na scenę. Bo niezależnie od tego, czy występujesz na konferencjach czy u klienta, na żywo czy na YouTube, przed kamerami telewizji czy kamerką internetową, na skype czy zoom, PIERWSZE WRAŻENIE ROBISZ RAZ, potem jest pod górkę.

Dlatego lepiej jest pierwsze złe wrażenie zrobić na nas. Na ludziach, którzy zawodowo zajmują się ewaluacjami prezentacji, prelekcji czy przemów. Jeśli kiedykolwiek czułeś, że wstydzisz się występować, że widownia jest zażenowana, że nie lubisz oglądać nagrania z Tobą w roli głównej (a kto lubi!), że paraliżuje Cię strach przed wyjściem na scenę, to jesteśmy tu po to, żebyś to poczuł.

Ale – chcemy, żebyś bał się i stresował i wahał i „yyyy” i „mlask mlask” i „co zrobić z rękoma, uciąć w łokciach?” PRZED NAMI, a nie przed klientem. Nie przed słuchaczami na webinarze. A już na pewno nie na Twoim kanale na YT.

I nie ma znaczenia, czy jesteś początkujący czy zaawansowany, czy popełniasz wiele błędów, czy tylko potrzebujesz doszlifować diamencik perfekcyjnej prezentacji. Zadbamy o to, żeby Twoja prezentacja nie zabierała Ci sprzedaży, komfortu i nie zjadała nerwów.

chuttersnap-5jqSxgQ6TD4-unsplash

UNIKAJ BŁĘDÓW KTÓRE POPEŁNIAJĄ POCZĄTKUJĄCY

Lista błędów może być długa, a skompromitować się jest łatwo. Nikt z nas nie chce być wyśmiany przez nagle nieprzyjazną widownię, która nie widzi niedocenianego wysiłku, ale łatwo jest jej hejtować w komentarzach. Takie uczucie bywa upokarzające…

MOCNO ZAANGAŻUJ
KAŻDĄ WIDOWNIĘ

Daj się poznać jako intrygujący mówca od pierwszego słowa. Przykuj uwagę widowni, zamiast cisnąć standardem, zamień uwagę w zainteresowanie i zaproś ich w podróż do Twojej historii, tam, gdzie powinni poczuć się najlepiej

robin-glauser-DFqxXsj56Sk-unsplash

STRES MOŻE ZEPSUĆ KAŻDĄ PREZENTACJĘ

Niezależnie od wielkości widowni, rozmiaru sceny czy modelu kamery, stres może zjeść każdego. To uświadomione kompetencje powinny kierować Twoim warsztatem scenicznym, bo przecież wiedzę merytoryczną już masz. Wystarczy wiedzieć, jak…

matthew-waring-MJAoiige14E-unsplash

CZUJ SIĘ BEZPIECZNIE
NA KAŻDEJ SCENIE

Nie pozwól swojemu mózgowi na oszukiwanie Cię w ostatniej chwili – nieprzećwiczona i niesprawdzona prezentacja może się spalić zanim wyjdziesz na scenę. Wskazówki od naszych ekspertów zamienią wahanie w pewność siebie, a stres w poczucie bezpieczeństwa.

rachael-gorjestani-X6CZGpJBi8U-unsplash

CHAOS W SLAJDACH I GŁOWIE, CHAOS W SPRZEDAŻY?

Nie każdy wie, jak w kilku krokach poprawić prezentację, prelekcję czy wypowiedź tak, żeby działała o wiele skuteczniej. Dlatego dostaniesz do ręki prosty proces pomagający zmienić Twój sposób działania. Na lepsze.

adi-goldstein-7BpeiA0bhxs-unsplash

BĄDŹ PIERWSZY NA MECIE DECYZJI TWOICH KLIENTÓW

Pokażemy Ci mocne strony, zadbamy o te, które przeszkadzają w odbiorze, wesprzemy w procesie zmian i docenimy wysiłek. Naszym zadaniem jest sprawić, żebyś wygrywał.

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin serwisu zientkowski.pl. Jeśli nie akceptujesz regulaminu, nie klikaj tego przycisku
Jerzy przy flipcharcie, warsztaty, mowa inspiracyjna, przemówienia

Proces jest prosty

Nagraj video

A potem umieść ją na YT, Vimeo albo innym serwerze nagrań. Możesz też użyć już istniejącego nagrania. Pamiętaj o wymaganiach, znajdziesz je poniżej.

Zarejestruj się

Wypełnij formularz, wyślij, zapłać, ciesz się mailem w skrzynce. Pamiętaj, żeby podać prawidłowy link do nagrania, ale poza tym - minimum formalności.

Odczekaj

Nasz zespól zajmuje się Twoim nagraniem. Kiedy Ty czekasz/śpisz/pracujesz, my sprawdzamy nagranie pod kątem przesłania, tekstu, warsztatu scenicznego, pomocy wizualnych i benchmarków scenicznych.

Do pracy!

W Twojej skrzynce czeka mail ze wskazówkami, co i jak pozmieniać, zeby było znacząco lepiej. Dostajesz też dostęp do materiałów, które pomogą Ci zrobić #LepszePrezentacje. Do pracy!

Dla kogo?

Dla każdego

Ale to nie jest tak, że to jest puste hasło reklamowe. W ciagu ostatnich 8 lat mentoringów, konsultacji i niezliczonych ewaluacji mieliśmy na scenie, przed kamerami i w sesjach jeden na jeden klientów z właściwie każdego miejsca. Zresztą, zobacz sam (przewijaj, żeby zobaczyć, o!):

Właściciel firmy
CEO
Manager działu
Sprzedawca, dział handlowy
Marketing i PR
Freelancer, specjalista, ekspert
Polityk
Networking sieciowy

Oprócz polityki, właściwie każde stanowisko, każda specjalizacja i większość branż pojawiły się na naszych konsultacjach. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkujący, czy pro, czy dopiero rozpoczynasz karierę, czy masz 20 lat doświadczenia, czy czujesz się na scenie jak ryba w wodzie, czy jak skazaniec wleczony na egzekucję. Pomożemy. P.S. Ten pusty pasek to politycy. Oficjalnie - nie pomagamy 😉

Bonusy i pakiety

Bo każdy lubi dobrze, szybko i tanio.

Cena podstawowa to 147zł brutto za ewaluację. Ale to nie znaczy, że nie możesz dostać więcej. eśli spełnisz odpowiednie warunki, może coś uda się nam wynegocjować 🙂

Testimonial

Użyj kodu "testimonial", żeby dostać 30% zniżki. ALE - kupując usługę, zgadzasz się na udzielenie nam referencji w postaci ankiety i użycie ich do promocji OceńMowę.pl. Brzmi dobrze? łap zniżkę 🙂 Kliknij na ten tekst, żeby zobaczyć ankietę, którą wypełnisz po wszystkim. Oferta ograniczona liczbowo!

Jestem trenerem!

Jeśli jesteś na Facebooku członkiem grupy "Trener Trenerowi Trenerem", oto kod dla Ciebie: "trener". Niesamowite, prawda? Tu również jest zniżka, 20%. Po to, żeby rynek trenerów w czasach pandemii prezentował się lepiej. I skuteczniej.

W grupie raźniej

Jeśli chcesz, możesz kupić więcej niż jedną ewaluację. Na przykład pakiet trzech ewaluacji to zniżka 30%, a większe pakiety możesz negocjowac indywidualnie. Daj nam koniecznie znać!

Do pracy!

W Twojej skrzynce czeka mail ze wskazówkami, co i jak pozmieniać, zeby było znacząco lepiej. Dostajesz też dostęp do materiałów, które pomogą Ci zrobić #LepszePrezentacje. Do pracy!

Najczęstsze pytania (F.A.Q.)

Po nagraniu filmu i umieszczeniu go na serwerze oraz po rejestracji i zakupie usługi, nasi eksperci dostaną powiadomienie od systemu. Od tego momentu mają 48 godzin na to, żeby obejrzeć Twoje nagranie, ocenić je pod względem merytorycznym, napisać ewaluację i przesłać ją do Ciebie, wraz z zaleceniami

Co konkretnie oceniają eksperci

Pięć elementów:
IDEA – sprawdzamy, czy po wysłuchaniu Twojej mowy Twoja widownia zrozumie, co miałeś na myśli. Pokażemy Ci, co my zrozumieliśmy – i jak to poprawić.
TEKST – powiemy Ci, czy operujesz jasnym, zrozumiałym i ciekawym językiem.
WARSZTAT – usprawnimy Twój warsztat sceniczny, dając Ci kilka rad związanych z mową ciała, głosem, różnorodnością.
SCENA – jeśli to będzie możliwe, zasugerujemy możliwe obszary do poprawy w zakresie zarządzania sceną czy miejscem prezentacji. Również z wykorzystaniem pomocy
wizualnych.
MARKA – powiemy Ci, jak ta prezentacja wpływa na Twoją wiarygodność i eksperckość, czyli jak możesz lepiej zbudować markę osobistą lub firmową. 

Dlaczego czekam 72 godziny

Ze względu na nasze własne zasoby i zobowiązania. Nie jesteśmy w stanie (chwilowo) zagwarantować krótszych terminów, aczkolwiek zazwyczaj trwa to dużo szybciej. Ale, jeśli jesteś  zainteresowany usługą PREMIUM, daj nam znać.

Czy usługa jest poufna

Tak. Nie dzielimy się ani nagraniami, ani ewaluacjami bez wyraźnej, pisemnej zgody naszych klientów. Co więcej – Twój adres email nie będzie używany w celach marketingowych po zakończeniu usługi (w trakcie jej trwania pozwolimy sobie zasugerować dodatkowe działania, jeśli uznamy, że jest to dla Ciebie wartościowe), chyba, że wyrazisz na to zgodę. Taki ptaszek tam można zaznaczyć.

Co konkretnie dostanę w mailu

 • Naszą ewaluację Twojej mowy. Czyli 3 główne elementy do
  poprawy oraz 5 uwag w obszarach, o których pisaliśmy
  powyżej.
 • Spersonalizowany zestaw ćwiczeń i zadań, które możesz
  wykonać, jeśli życzysz sobie popracować nad swoją
  prezentacją.

Mogę prosić o przykład takiej ewaluacji?

Ponieważ usługa wystartowała dwa lata temu, ale wszyscy nasi klienci pracowali w sesjach on-site (czyli na żywo, bez nagrań), nie mamy jeszcze testimoniali. Mamy jedynie referencje od klientów (patrz poniżej). Więc ten akapit poniżej może być Twoją szansą na wystawienie nam testimoniali, których użyjemy na tej stronie 🙂

Powyżej zamieściliśmy przykłady ewaluacji, wraz z nagraniami
naszych klientów. Tych, oczywiście, którzy wyrazili na to zgodę.
Kliknij poniżej, żeby tam przejść.

PONAD 700 SESJI MENTORINGOWYCH, EWALUACJI I PRAC Z PRZYGOTOWANIEM PREZENTACJI

Zamów ewaluację swojej prezentacji

JERZY

Autor, mentor, mówca profesjonalny. Z 20-letnim doświadczeniem biznesowym i zaskakująco precyzyjnym podejściem do wystąpień publicznych, pracował nad komunikacją i prezentacjami dla największych firm na światowym rynku i dla klientów indywidualnych. Rozmawia ze studentami, pracownikami korporacji, managerami, członkami zarządów i właścicielami firm.

Pierwsze wystąpienie w 2008
2010 – pierwsza płatna mowa
2011 – finalista Mistrzostw Europy w Przemawianiu
2012 – 2016 v-prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych
Mówców
od 2015 – expert w Brian Tracy International Speakers Club
2019 – finalista Sales Angels 2019
Autor książek i kursów o tematyce przemawiania

Copyright 2017-2018 Jerzy Zientkowski | Regulamin serwisu | Cookies

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0

Rezerwacja zamknięta

KLAUZULA INFORMACYJNA - POBIERANIE MATERIAŁÓW

Logo jerzy Zientkowski

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
speakerslair Jerzy Zientkowski
Drapałka 3B
62-023 Borówiec
tel. 601 534 576
e-mail: [email protected]

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być i są podmioty świadczące usługi hostingu, usług informatycznych, wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione doodbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Po co nam Twoje dane?

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera i ofert marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO dla prawnie uzasadnionego interesu Administratora – marketingu bezpośredniego produktów i usług

Jak długo je trzymamy?

Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez aż do  przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem danych osobowych
przysługują Pani/Panu następujące prawa: 

 • prawo dostępu do treści danych,
 • prawo do sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

A jeśli nie chcę dać zgody marketingowej?

RODO jest skonstruowane tak, żeby ograniczyć możliwość nieuprawnionwego wykorzystania Twoich danych. Oznacza to równiez, niestety, mniej możliwości na dawanie Ci dobrych treści, reklam i ofert.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania ode mnie treści wszelakich, nie pobieraj darmowego ebooka. Jeśli jednak chcesz go mieć, a nie chcesz maili ode mnie, pobierz go, a potem wycofaj zgodę. Będzie mi przykro, rzecz jasna…

Wycofania zgody można dokonać, korzystając z linku podanego w mailu.

Wyzwanie 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Cena regularna: 49.00 PLN

Nowa cena: 27.00 PLN

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

FAQ

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0