warsztaty transformacyjne

PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE

Dla liderów, którzy chcą wyznaczać cele, zarządzać zespołami i efektywnie sięgać po mierzalne sukcesy.

Zacznij od pościelenia własnego łóżka

Admirał William H. McRaven, dzięki swojemu 37 letniemu doświadczeniu opowiada o tym że, żeby dobrze zacząć dzień, warto pościelić łóżko. Swoje łóżko. Jest w tym sporo dobrej wiedzy na własny temat: zadowolenie z dobrze wykonanego zadania, świadomość kompetencji, powtarzalność prowadząca do efektywności.

Jest też dodatkowa wartość, o której nie mówi: możesz tego nauczyć właściwie każdego, kto będzie z Tobą pracował, albo mieszkał. To umiejętność, którą ja nazywam „atomową”, nie od wybuchowości, ale od niepodzielności – prościej nie można.

Warto oczywiście zdefiniować, co to znaczy i jak wygląda dobrze pościelone łóżko. Można rozbić ścielenie na szereg czynnośc (zarządzanie), a można zrobić zdjęcie i powiesić na tablicy (inspiracja). Warto też wiedzieć, co kieruje ludźmi – a co kieruje nami.

Są cztery powody, dla których ludzie szukają nowej pracy: pieniądze, wyzwania, atmosfera, szef. Są też cztery powody, dla których z tej pracy rezygnują: szef, atmosfera, wyzwania, pieniądze.  Z tej perspektywy warto spojrzeć na siebie, dokonać prostej oceny cech, kompetencji, wartości ale i narzędzi, którymi dysponujemy i dostosować je do drugiej dekady XXI wieku.

Niezależnie od tego, czy Twój zespół to dwie osoby czy dwieście osób, zacznij pracę nad tym, żeby mieli poczucie bezpieczeństwa, przygody, ważności i więzi:

 • Zdobądź wiedzę o postawach, nawykach i działaniach, które prowadzą zespół w stronę dobrze zdefiniowanego celu
 • Zarządzaj w oparciu o konkretne modele, kieruj zespołem dzięki inspiracji i sercu
 • Naucz się, jak dawać wspierającą, budującą informację zwrotną dzięki modelom CDPJ, 1step-5step
 • Zbuduj równowagę pomiędzy wyścigiem z konkurencją a spoczywaniem na laurach – zadbaj o efektywność
 • Zarządzaj zadaniami w czasie, swoim i zespołu, na podstawie modeli 3P i 5xDlaczego

PROGRAM WARSZTATÓW

co dostaniesz

Zrozumiesz, jak funkcjonuje dobrze naoliwiony zespół

Poznasz swoje mocne i słabe strony i narzędzia do ich wykorzystania

Zobaczysz, jak detale w komunikacji zmieniają koszty wyniku

Nauczysz się wykorzystywać schematy i zasady do pracy z zespołami

Stworzysz własną metodykę rozmów, zarządzania i kierowania ludźmi

Dostaniesz informację zwrotną o sobie i nauczysz się empatycznie zbierać wiedzę o innych

 

Nagranie z warsztatów

Skrypt do warsztatów

25% zniżki na mentoring i konsultacje

DLA KOGO

Kierownicy i liderzy zespołów

Pomóż swojemu zespołowi stać się samonapędzającym dynamem motywacji i dobrej roboty. Naucz się rozmawiać z nimi konkretnie, empatycznie i z uwagą.

Właściciel firmy, przedsiębiorca

Stwórz firmę, która będzie dla Ciebie źródłem dumy i przychodem spokoju, zamiast walczyć z falami na burzliwym rynku pracownika.

Dyrektorzy sprzedaży

Dobry zespół handlowy nie tylko taktycznie dowozi wyniki, ale strategicznie sam dba o rozwój. Rozwój własny, zespołu, firmy. Dzięki temu stabilność dotyczy wzrostu, a nie wyniku.

Młodzi managerowie na ścieżce rozwoju

Zanim zaczniesz zarządzać i kierować, zdobądź wiedzę i kompetencje, które pozwolą Ci nie popełniać sztampowych błędów. Inni już je popełnili. Dla Ciebie.

NIE BĘDZIESZ SAM

W trakcie warsztatów poznasz ludzi, którzy zajmują podobne stanowiska, pracują w różnych branżach i mają ciekawe, niestandardowe podejścia do tego, co robimy – takie jest przynajmniej nasze doświadczenie z ostatnich kilku lat warsztatów. Dzięki temu możesz nie tylko poznać potencjalnych dostawców czy klientów, jak to bywa w standardowym networkingu. Dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści:

 

 • Niestandardowa dynamika pracy. W Twoim biurze może trącić sztampą, a Twoi współpracownicy, cóż, znasz ich od lat. Na naszych Warsztatach przez dwa dni, w atmosferze zaufania i dyskrecji popracujesz z ludźmi, których w ogóle nie znasz. Ich podejście do Twoich problemów czy potrzeb może Cię zaskoczyć…i zainspirować.
 • Inspiracja jest kluczem, praktyka – łomem. Być może odpowiedzi na Twoje pytania to mieszanka wiedzy i doświadczenia prowadzącego, z wiedzą i doświadczeniem innych uczestników. Niejednokrotnie byłem świadkiem tego, jak uczestnicy na przerwach, zamiast nerwowo przeglądać zaległe maile, z wypiekami dyskutowali o praktycznym rozwiązaniu ich problemu. Bo u innego uczestnika to już nie jest problem – i wie, jak go rozwiązać.
 • Poszerzysz swój punkt widzenia. Tak jak prezentacji nie powinno się ćwiczyć do lustra (bo nie ćwiczysz dla siebie!), tak bycie liderem jest dla zespołu. Na sali warsztatowej dostaniesz subiektywną, ale statystycznie znaczącą mieszankę opinii i porad, które mogą pomóc Ci zrozumieć, jak (i dlaczego) postrzegają Cię inni ludzie.
 • Popracujesz w komfortowych warunkach.Warsztaty są zaprojektowane tylko dla 12 osób, w formule bliższej Masterclass niż szkoleniom. Oznacza to maksimum pracy własnej, świetny feedback zespołowy, kameralną atmosferę i 

Dołącz do warsztatów

 • Dwa dni warsztatów
 • materiały szkoleniowe
 • 25% zniżki na mentoring
Lokalizacja: [acf field=”Miejsce”] Data: [acf field=”data_wydarzenia”]

CENA: [acf field="Cena"] brutto (23% VAT)

Zamów do firmy

 • Dwa dni warsztatów
 • materiały szkoleniowe
 • 25% zniżki na mentoring
Kontakt: +48 601 534 576, [email protected]

Copyright 2012-2020 Jerzy Zientkowski | Regulamin serwisu | Cookies

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0

Rezerwacja zamknięta

KLAUZULA INFORMACYJNA - POBIERANIE MATERIAŁÓW

Logo jerzy Zientkowski

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
speakerslair Jerzy Zientkowski
Drapałka 3B
62-023 Borówiec
tel. 601 534 576
e-mail: [email protected]

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być i są podmioty świadczące usługi hostingu, usług informatycznych, wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione doodbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Po co nam Twoje dane?

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera i ofert marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO dla prawnie uzasadnionego interesu Administratora – marketingu bezpośredniego produktów i usług

Jak długo je trzymamy?

Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez aż do  przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem danych osobowych
przysługują Pani/Panu następujące prawa: 

 • prawo dostępu do treści danych,
 • prawo do sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

A jeśli nie chcę dać zgody marketingowej?

RODO jest skonstruowane tak, żeby ograniczyć możliwość nieuprawnionwego wykorzystania Twoich danych. Oznacza to równiez, niestety, mniej możliwości na dawanie Ci dobrych treści, reklam i ofert.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania ode mnie treści wszelakich, nie pobieraj darmowego ebooka. Jeśli jednak chcesz go mieć, a nie chcesz maili ode mnie, pobierz go, a potem wycofaj zgodę. Będzie mi przykro, rzecz jasna…

Wycofania zgody można dokonać, korzystając z linku podanego w mailu.

Wyzwanie 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Cena regularna: 49.00 PLN

Nowa cena: 27.00 PLN

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

FAQ

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0