Zamień historie Twojego biznesu w PRZEWAGĘ na burzliwym rynku

Poznaj tajemnice i techniki storytellingu,

nawet jeśli Twój biznes to

Masz poczucie, że mógłbyś sprzedawać lepiej?

I że coś powstrzymuje Twoich klientów przed kupowaniem?

Bardzo często klienci kupują nas nie na podstawie tego, co potrafimy, tylko na podstawie tego, co potrafimy opowiedzieć.

W 2012 zrealizowałem największe marzenie mojego ówczesnego życia. Chciałem mieć zespół, który działa sam, nie potrzebuje mnie, mojego wsparcia, wyznacza sobie cele, jest proaktywny…

W marcu 2012 mój szef zaprosił mnie do salki spotkań:

 – Jurek, Twoje marzenie się spełniło. Twój zespół Cię nie potrzebuje. Tu podpisz.

No i się spełniło. Stanąłem wówczas przed wyborem dalszej drogi: szukać kolejnej firmy i być dalej informatykiem, czy pójść na swoje?

Każdy z nas ma taki moment w karierze, kiedy nasz los zależy nie od tego, co osiągnęliśmy i potrafimy, tylko od tego, jak dobrze przyjmie nas kolejny klient, pracodawca, partner. Mówiąc wprost, mimo umiejętności przemawiania nie potrafiłem się sprzedać. Wybrałem więc…pójście na swoje.

Wiele razy pewnie już czytałeś albo słyszałeś historię „od zera do milionera”. To klasyczny trick sprzedażowy, który pozwala „guru” zabłysnąć szybkością zarabiania pieniędzy i zachęcić Cię do pójścia w ich ślady. Absolutnie nie idź w moje ślady :), z dwóch powodów:

Po pierwsze, nie lubię konkurencji 😉

Po drugie, to droga trudna, pełna wyrzeczeń i ciężkiej pracy. To, co robisz, robisz dostatecznie dobre, jedynie sprzedaj to lepiej.

Po dwóch latach prowadzenia firmy i sukcesów na polu merytorycznym postanowiłem sprawdzić stan konta bankowego. Cóż, dzięki kredytowi w CHF jestem milionerem, ale nie w tę stronę, co trzeba. Musiałem coś zmienić i zaprzęgłem do pracy na scenie storytelling.

Od 2014 do dziś opowiadam z różnych scen historie, które inspirują, zmieniają świadomość i poszerzają horyzonty. To nie moje przekonanie, to opinie moich słuchaczy i klientów. Nadszedł czas, żebyś skorzystał z narzędzi, których używam w pracy. Nie zamierzam Cię zachęcać, żebyś został mówcą. Ale nie skorzystać z mojego doświadczenia to i grzech, i strata.

Nie trać. Czas na #LepszePrezentacje

STORYTELLING W BIZNESIE PRO

ebook-mockup-1

Co znajdziesz w kursie?

Oparty na platformie Web To Learn, polskiej firmy, ze świetnym zespołem informatyków i genialnym właścicielem, system pomaga w edukacji, dając do ręki miejsce na pochwalenie się contentem. I dzięki temu dostaniesz ode mnie różnorodność materiałów – i prostotę obsługi i pracy.

IMG_1132

12 lekcji video

Ponad cztery godziny nagrań, podczas których porozmawiamy o wszystkim, co wiąże się z zastosowaniem storytellingu w biznesie. A przy okazji w dobrze ułożonym procesie łatwo stworzysz ze mną swoje historie.

Jerzy Zientkowski warsztaty, przemówienia, mowy inspiracyjne, konferansjer

6 MOICH HISTORII

Zobacz, w jaki sposób skonstruowałem moje, prawdziwe i skuteczne historie. Zamiast kombinować z nagraniami reklam, przeanalizujmy, co może działać w Twoim biznesie.

Invest cuffs-5

MATERIAŁY: 190+ SLAJDÓW

A w nich definicje, schematy i przykłady do natychmiastowego wykorzystania. Podzielone na tematyczne sekcje, są świetnym uzupełnieniem kursu.

northfolk-Ok76F6yW2iA-unsplash

workbook: pracuj z kursem

Materiał do druku, dzięki czemu możesz nie tylko pasywnie słuchać tego, co mam do powiedzenia, ale możesz aktywnie zebrać, zaprojektować i przećwiczyć swoje historie.

nikita-kachanovsky-OVbeSXRk_9E-unsplash

26+ zadań do zrobienia

Większość modułów kończy się zadaniem do wykonania – bo kurs jest solidny teoretycznie, ale ma być konkretny praktycznie. Chcę, żebyś po kursie potrafił sam tworzyć historie i używać storytellingu w biznesie.

bonusy: co dostaniesz?

W przedsprzedaży kilka bonusów – dostęp do metody szybkiego tworzenia historii S.W.A.R.M., extra materiały do druku – 32 sposoby na świetne rozpoczęcie prezentacji i Struktury w prezentacjach. Tylko brać!

Co mówi się o Jerzym?

Program kursu

Piętnaście modułów, ułożonych tematycznie tak, żeby wraz ze zdobywaniem wiedzy i wykonywaniem ćwiczeń tworzyć porywające, pasjonujące ale przede wszystkim – skuteczne historie.

small-separator

POWITANIE I ROZPOCZĘCIE KURSU

Rozpoczęcie i wprowadzenie do tematu, kilka rzeczy technicznych związanych z kursem, powitanie, przegląd materiałów i platformy – i do pracy!

small-separator

01. FORMATY DOBREJ HISTORII

Formaty czasowe histori? Ależ tak, na początek zobaczmy, jak i gdzie uzywać historii w czasie. W czasie prezentacji, na przykład.

small-separator

02. DLACZEGO WARTO I OPŁACA SIĘ

Dlaczego storytelling działa, jak działa, jakie jest najważniejsze narzędzie w przemawianiu? I co to ma wspólnego z pewnym wykładem na TEDx?

small-separator

03. GDZIE UŻYWAĆ STORYTELLINGU

Prosta odpowiedź: miejsca styku z marką. Skomplikowana odpowiedź? Oto lista pełna inspiracji do wykorzystania od ręki. I działający przykład z LinkedIN.

small-separator

04. CECHY DOBREJ HISTORII

Jak odróżnić dobrą biznesową historę od nudnej paplaniny i jakie trzy elementy musi mieć historia, żeby działała. Plus, kim jest Twój bohater, jak wywołać emocje i malować obrazy w głowach słuchaczy.

small-separator

05. SKĄD BRAĆ HISTORIE

Od codzienności do wyjątkowości, unikatowy system pozwoli Ci małym nakładem pracy zbudować własne portfolio skutecznych historii biznesowych.

small-separator

06. FILARY STORYTELLINGU

Logika, emocje, wiarygodność. Zwłaszcza wiarygodność. Te trzy elementy pozwolą Ci trafić do najbardziej wymagającej widowni. Bez stresu i poczucia nieprzygotowania, a za to raz i dobrze!

small-separator

07. Z CZYM ZMAGA SIĘ BOHATER

Interesujący dla każdego, ale nie dla wszystkich, Twój bohater napotyka przeszkody. Jakie? Takie, które sprawią, że widownia będzie czekać na dalszy ciąg jak przykuta do telenoweli!

small-separator

08. 5x DLACZEGO - WIDOWNIA I MÓWCA

Od zrozumienia, jak na widownię działa miejsce, temat, czas i mówca, do zrozumienia samego siebie. Włóżmy do Twojej historii elementy, które zabiorą z niej nerwy i nudę, a zbudują relacje ze słuchaczem!

small-separator

09. CELE STORYTELLINGU modele PIE i EIES

Żeby dobrze mówić, warto wiedzieć, po co. To najdroższe pytanie w moim portfolio – po co (!), a dzięki tym dwóm modelom odpowiesz na nie sobie, widowni i portfelowi.

small-separator

10. CELE STORYTELLINGU biznes i emocje

Żeby dać się usłlyszeć, warto wiedzieć, w którym miejscu procesu uruchomić storytelling. STORYTRIGGERS™ pozwolą Ci na szybkie użycie historii a targetowanie hormonów storytellingu – na budowanie emocji.
small-separator

11. 5 WARSTW STORYTELLINGU

Co działa a co nie działa w Twojej komunikacji? Żeby pomóc Ci ćwiczyć, odseparowałem 5 warstw w storytellingu. Każdą z nich możesz ulepszać z osobna, a wyniki będą widoczne od ręki. A właściwie – od mikrofonu.

small-separator

12. SKUTECZNOŚĆ STORYTELLINGU

Mówiłem już, że jestem analitykiem? Uwielbiam te dwa narzędzia, WIIFM i TALL, bo pozwalają mi dopieścić historie w moim portfolio. A matryca własnośći zapewni mi lepszy odbiór – i większą sprzedaż.

small-separator

13. PRZYKŁADOWE HISTORIE

Oto moje historie. Autentyczne. Prawie nietknięte piórem redaktora, korektą korektora i nieprzepuszczone przez analityczne narzędzia Storytellingu w biznesie. Prawie.

small-separator

14. MODEL S.W.A.R.M.

Bonus w przedsprzedaży: specjalny schemat do szybkiego tworzenia dobrych historii biznesowych. Od idei do rezultatu w kilka minut. I działa!

BONUS

Co było w przedsprzedaży?

BONUS 1

SESJA Q&A

Po starcie kursu będziesz mógł wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi…tylko dla kupujących w przedsprzedaży!

A to oznacza, że po zapoznaniu się z kursem będziesz w stanie zadać dodatkowe pytania i usłyszeć moją odpowiedź…na żywo.

Wielu z nas czuje się pozostawionych samemu. Bardzo chcę, żebyś miał poczucie, że inwestując w ten kurs, dostajesz moje osobiste wsparcie.

BONUS 2

DODATKOWE MATERIAŁY

Dostaniesz dostęp do nagrania webinaru i do ebooka „32 sposoby na świetne rozpoczęcie prezentacji”. 

Po to, żebyś potrafił nie tylko świetnie opowiadać historie, ale żebyś umiał bez stresu rozpocząć każdą konwersację.

Ten materiał zmienił sposób, w jaki wielu moich klientów dotychczas patrzyło na prezentacje i pomógł im skuteczniej wchodzić na sceny 🙂

BONUS 3

NIŻSZA CENA

30% zniżki dla wszystkich, którzy chcą kupić kurs przed terminem?

Brzmi jak dobry deal – Ty inwestujesz we mnie, jak odpłacam się bonusami.

Plus – to pozwala mi spokojniej dokończyć detale, które dla mnie świadczą o jakości, a Tobie pozwolą nauczyć się nieco więcej.

JERZY

Jerzy Zientkowski

Autor, mentor, mówca profesjonalny. Z 20-letnim doświadczeniem biznesowym i zaskakująco precyzyjnym podejściem do wystąpień publicznych, pracował nad komunikacją i prezentacjami dla największych firm na światowym rynku i dla klientów indywidualnych. Rozmawia ze studentami, pracownikami korporacji, managerami, członkami zarządów i właścicielami firm.

Pierwsze wystąpienie w 2008
2010 – pierwsza płatna mowa
2011 – finalista Mistrzostw Europy w Przemawianiu
2012 – 2016 v-prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych
Mówców
od 2015 – expert w Brian Tracy International Speakers Club
2019 – finalista Sales Angels 2019
Autor książek i kursów o tematyce przemawiania

WARTO

To jedyny kurs transformacyjny o storytellingu w biznesie

Na rynku znajdziesz wiele kursów, które obiecują nauczyć Cię storytellingu. Część z nich operuje standardami i opowiada o rzeczach, które możesz znaleźć na wikipedii (ja też – nie lubię odkrywać koła od nowa). Część z nich wymyśla własne standardy, które brzmią oryginalnie i mają działać, bo tak kazał im ich guru (ja też, aczkolwiek większość skopiowałem od mojego guru).

Ten kurs jednak oprócz solidnej dawki wiedzy o storytellingu pokazuje Ci jak działają mechanizmy w storytellingu. Mechanizmy, które poznałem podczas mojej blisko 12-letniej analizy setek przemówień, prelekcji, konferencji, wystąpień i nagrań.

Jestem z zawodu informatykiem. Wiem, że na hasło „pisanie historii w excelu” ludzie obracają się za mną na ulicy (podczas gdy normalnie wcale się nie obracają, ale też nie rzucają kamieniami, więc jest ok). Lubię komunikację,która jest uporządkowana, skuteczna i efektywna. I lubię się dzielić wiedzą o tej komunikacji.

Dlatego śmiem twierdzić, że tej wiedzy nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

Kup teraz

Wybierz swój pakiet 🙂

137ZŁ

PRZEDSPRZEDAŻ

397 ZŁ 197 ZŁ

197ZŁ

KURS

397 ZŁ

137ZŁ

KURS VIP

997 ZŁ

100% gwarancji satysfakcji przez 30 dni!

Jeśli w tym momencie zastanawiasz się, czy warto, czy się opłaca, czy jak zaryzykujesz i wydasz pieniądze, to możesz stracić, odpowiedź brzmi: warto. W ciągu 30 dni możesz napisać do mnie, a ja bez pytań oddam Ci pieniądze, w całości. Potem odpytam, co się stało – bo chcę, żeby mój kurs był jeszcze lepszy (i nie lubię oddawać pieniędzy) 😉

W 2010 przeprowadzałem się do nowego domu i w kartonach znalazłem materiały ze studiów informatycznych. Z przedmiotu „Przemawianie dla informatyków”. 

Gdybym zaraz po studiach nauczył się tego, co miałem w notatkach, byłbym dziś znacznie lepszym mówcą. Gdybym wtedy podjął właściwą decyzję o inwestycji w wiedze i kompetencje. Ale nie podjąłem, bo „za dużo by mnie to kosztowało”.

 

F.A.Q.

Najczęstsze pytania

Czego konkretnie się nauczę?

Od rozumienia, jak działają historie do umiejętności zbierania, opracowywania i używania historii w Twoim biznesie. Zarówno na scenie, w social media jak i podczas rozmowy sprzedażowej. Nauczysz się, jak być skutecznym storytellerem w taki sposób, żeby to było skuteczne i powtarzalne.

Co mi to da?

Najlepsi sprzedawcy, liderzy i mówcy używają historii do zbudowania emocji, relacji albo do inspirowania ludzi. Jeśli chcesz łatwiej i szybciej, a wciąż etycznie osiągać cele z zespołem czy klientami, to po tym kursie dasz radę.

Co ja kupuję?

Dostęp do platformy mowca.pro, na której będziesz mógł odtwarzać lekcje (slajdy + audio, mnie nie widać), czytać dodatkowe materiały i wypełniać notatki.

Część materiałów możesz pobrać i wydrukować.

Jaka jest cena kursu?

Jeśli kupujesz w przedsprzedaży i jednocześnie zgodzisz się na udzielenie referencji (wypełnienie ankiety, użycie opinii na strone www kursu), to wraz z dodatkami zapłacisz 197zł.

Czysty kurs, dostępny od 14 kwietnia 2020 kosztuje 397 zł, natomiast kurs w wersji VIP (z wszystkimi dodatkami) to 497 zł.

Sesja Q&A? Co to jest?

Wszyscy kupujący w przedsprzedaży będą mogli dołączyć do webinaru pod koniec kwietnia i zadać mi dowolne pytania, związane z kursem.

Każdy kupujący pakiet VIP będzie mógł umówić się ze mną na indywidualną sesję Q&A.

Czy kurs będzie aktualizowany?

To druga wersja tego kursu. Spodziewam się, że będzie aktualizowany o historie i pytania i odpowiedzi – to na pewno.

Czy będę wypuszczał wersję 3.0? Myślę, że wrócimy do tego pytania w 2021 🙂

O co chodzi z testimonialem?

Jeśli kupujesz w przedsprzedaży i jednocześnie zgodzisz się na udzielenie referencji (wypełnienie ankiety, użycie opinii na strone www kursu), to wraz z dodatkami zapłacisz 197zł.

Oto link do ankiety, żebyś wiedział, o co będę pytał 🙂

A Twój poprzedni kurs?

W wersji VIP dostaniesz również kupon do UDEMY, dzięki czemu dostaniesz dostęp do dodatkowego kursu „Storytelling w biznesie 1.0”

Sesja mentoringowa dla VIP?

Jeżeli kupisz wersję VIP, to oprócz sesji Q&A dla wszystkich (tej z przedsprzedaży) dostaniesz 30 minut konsultacji, tylko dla Ciebie, 1×1. Ot, taki dodatek.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, przy zakupie jest miejsce na wpisanie danych, faktury są wystawiane automatycznie.

Tytuł faktury to „2020 Kurs online Storytelling w BIZNESIE przedsprzedaż”

Czy to są ceny brutto?

Tak.

A jeśli mi się nie spodoba?

W ciągu 30 dni masz prawo do zwrotu kursu. Twoje dane dostępowe zostaną anulowane, a pieniądze oddamy przelewm na wskazane konto, w ciągu 7 dni roboczych.

Plus – będziemy prosić o wypełnienie ankiety.

Będzie mi niezwykle miło gościć Cię na moim kursie. Wieczory i noce, które spędziłem, przygotowując go dla Ciebie, lata doświadczenia na scenach konferencji i przed kamerami, setki informacji zwrotnych – to wszystko kulminuje się w kilkunastu nagraniach, dzięki którym Twój biznes będzie mógł dostać marketingowego kopa.

A ja z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania 🙂

 

#DoZobaczeniaNaScenie

jerzy zientkowski mentoring warsztaty szkolenia

Copyright 2017-2018 Jerzy Zientkowski | Regulamin serwisu | Cookies

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0

Rezerwacja zamknięta

KLAUZULA INFORMACYJNA - POBIERANIE MATERIAŁÓW

Logo jerzy Zientkowski

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
speakerslair Jerzy Zientkowski
Drapałka 3B
62-023 Borówiec
tel. 601 534 576
e-mail: [email protected]

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być i są podmioty świadczące usługi hostingu, usług informatycznych, wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione doodbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Po co nam Twoje dane?

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera i ofert marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO dla prawnie uzasadnionego interesu Administratora – marketingu bezpośredniego produktów i usług

Jak długo je trzymamy?

Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez aż do  przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem danych osobowych
przysługują Pani/Panu następujące prawa: 

  • prawo dostępu do treści danych,
  • prawo do sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

A jeśli nie chcę dać zgody marketingowej?

RODO jest skonstruowane tak, żeby ograniczyć możliwość nieuprawnionwego wykorzystania Twoich danych. Oznacza to równiez, niestety, mniej możliwości na dawanie Ci dobrych treści, reklam i ofert.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania ode mnie treści wszelakich, nie pobieraj darmowego ebooka. Jeśli jednak chcesz go mieć, a nie chcesz maili ode mnie, pobierz go, a potem wycofaj zgodę. Będzie mi przykro, rzecz jasna…

Wycofania zgody można dokonać, korzystając z linku podanego w mailu.

Wyzwanie 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Cena regularna: 49.00 PLN

Nowa cena: 27.00 PLN

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

FAQ