2020-08-17

O webinarze dowiedziałam się z Facebooka Jerzego. Moim największym problemem była walka ze zbyt małą wiarą siebie i świadomością swojego talentu spowodowana nadmiernym perfekcjonizmem. Do wzięcia udziału w webinarze przekonało mnie hasło z zamienieniem wiary na wiedzę w kontekście skuteczności naszych scenicznych występów. I oczywiście Twoje ogromne doświadczenie sceniczne i sukcesy, jakie osiągasz. Najważniejszą rzeczą, której się dowiedziałam to jak uważać matrycy CUC pod kątem pracy z wpływem naszych cech oraz produktów i ich wyjątkowości na proces sprzedaży i budowania relacji z klientem. Proste, lecz jednocześnie niesamowicie wartościowe narzędzie, które istotnie wpływa na budowanie strategii sprzedażowej, relacji z klientem, czy promocji danego produktu/usługi. Oprócz tego bardzo zapadł mi w pamięć sposób związany z dobrymi pytaniami, jeszcze lepszymi odpowiedziami oraz naszym live track. To nie tylko klucz do przekucia wiary w wiedzę, ale także uczynienia tej wiedzy podstawą naszej sprzedaży. Dziękuję! :-). Wiedza w mojej branży jest potrzebna, ponieważ w branży naukowo-prawniczej pod kątem prezentowania wyników swoich badań i osiągnięć na konferencjach naukowych oraz świadomości, jak bardzo moje dotychczasowe osiągnięcia wpływają na moją pozycję w środowisku i ile wynika z mojego live trackingu. Oprócz tego oczywiście, jako początkującej trenerce i mentorce przemówień, w rozplanowaniu dalszej drogi, ile osiągnęłam na ten moment, do czego dążę i jak to osiągnąć na przyszłość. Oprócz tego niezwykle cenną wiedzą w obu branżach jest definiowanie wpływu moich teorii, narzędzi i produktów pod kątem jasności i wyjątkowości oraz ich dopasowania do potrzeb klienta.

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0

Rezerwacja zamknięta

KLAUZULA INFORMACYJNA - POBIERANIE MATERIAŁÓW

Logo jerzy Zientkowski

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
speakerslair Jerzy Zientkowski
Drapałka 3B
62-023 Borówiec
tel. 601 534 576
e-mail: [email protected]

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być i są podmioty świadczące usługi hostingu, usług informatycznych, wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione doodbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Po co nam Twoje dane?

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera i ofert marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO dla prawnie uzasadnionego interesu Administratora – marketingu bezpośredniego produktów i usług

Jak długo je trzymamy?

Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez aż do  przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem danych osobowych
przysługują Pani/Panu następujące prawa: 

  • prawo dostępu do treści danych,
  • prawo do sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

A jeśli nie chcę dać zgody marketingowej?

RODO jest skonstruowane tak, żeby ograniczyć możliwość nieuprawnionwego wykorzystania Twoich danych. Oznacza to równiez, niestety, mniej możliwości na dawanie Ci dobrych treści, reklam i ofert.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania ode mnie treści wszelakich, nie pobieraj darmowego ebooka. Jeśli jednak chcesz go mieć, a nie chcesz maili ode mnie, pobierz go, a potem wycofaj zgodę. Będzie mi przykro, rzecz jasna…

Wycofania zgody można dokonać, korzystając z linku podanego w mailu.

Wyzwanie 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Cena regularna: 49.00 PLN

Nowa cena: 27.00 PLN

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

FAQ

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0