2020-05-28
    

Wraz z przełożoną szukaliśmy podobnego kursu. Chcieliśmy znaleźć nowe zastosowania i usprawnić storytelling w budowaniu marki. Myślę, że ta wiedza jest potrzebna w każdej branży, natomiast w mojej (bezpieczne udostępnianie poufnych danych online) storytelling bardzo dobrze komunikuje kwestie bezpieczeństwa: ważnych danych finansowych, personalnych czy strategicznych firm. Mamy w firmie wartości-spokój ducha, kontrola, szybkość, kompleksowe wsparcie klienta, prostota czy oszczędność czasu i inne. Gdy w grę wchodzą ogromne koszty inwestycji, zachowanie ciągłości biznesu, zagadnienia prawne i kredytowe, ubieranie ich storytellingowo jest świetnym rozwiązaniem, by móc te wartości przekazać i jednocześnie pokazać, że nasz produkt to wspomniane bezpieczeństwo zapewnia-tu wątek edukacyjny jest bardzo przydatny, a więc, na przykład, uporządkowanie historii wg modelu EIES może okazać się bardzo pomocne, zarówno w docieraniu do stałych, świadomych klientów, jak i nowych.
Do udziału w warsztatach Jerzego przekonało mnie duże dopasowanie do potrzeb i osoba prowadzącego, czas trwania, który dawał obietnicę, że będzie dużo wartościowej wiedzy. Bardzo się ucieszyłem z indywidualnego kontaktu po kursie, to było miłe ; ) Zajęcia były dynamiczne, bogate w treść i przyjemne w odbiorze. Podejście do analizowania historii, które pisali uczestnicy, było dokładnie takie, jakiego oczekiwałem, skupiało się na celu i było 100% merytoryczne. Chciałbym dowiedzieć się natomiast jeszcze więcej o różnych formatach pisania historii w zależności od kanału komunikacji i jak storytelling można optymalnie wykorzystać w każdym z nich.

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0

Rezerwacja zamknięta

KLAUZULA INFORMACYJNA - POBIERANIE MATERIAŁÓW

Logo jerzy Zientkowski

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
speakerslair Jerzy Zientkowski
Drapałka 3B
62-023 Borówiec
tel. 601 534 576
e-mail: [email protected]

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być i są podmioty świadczące usługi hostingu, usług informatycznych, wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione doodbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Po co nam Twoje dane?

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera i ofert marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO dla prawnie uzasadnionego interesu Administratora – marketingu bezpośredniego produktów i usług

Jak długo je trzymamy?

Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez aż do  przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem danych osobowych
przysługują Pani/Panu następujące prawa: 

  • prawo dostępu do treści danych,
  • prawo do sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

A jeśli nie chcę dać zgody marketingowej?

RODO jest skonstruowane tak, żeby ograniczyć możliwość nieuprawnionwego wykorzystania Twoich danych. Oznacza to równiez, niestety, mniej możliwości na dawanie Ci dobrych treści, reklam i ofert.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania ode mnie treści wszelakich, nie pobieraj darmowego ebooka. Jeśli jednak chcesz go mieć, a nie chcesz maili ode mnie, pobierz go, a potem wycofaj zgodę. Będzie mi przykro, rzecz jasna…

Wycofania zgody można dokonać, korzystając z linku podanego w mailu.

Wyzwanie 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Cena regularna: 49.00 PLN

Nowa cena: 27.00 PLN

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

FAQ

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0