warsztaty transformacyjne

PREZENTACJE W BIZNESIE

7 kroków do mistrzowskiej prezentacji, prelekcji czy wykładu. Dla każdego, kto chce skutecznie mówić do innych i do siebie.

7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Jeśli obecna edukacja ma jakieś wady, to z pewnością każdy z nas potrafi wymienić ich wiele. Ze swojej perspektywy zwłaszcza. Zabrakło nam języka obcego albo praktycznego podejścia do życia, a już na pewno — zaangażowania ze strony nauczycieli. Z systemowego punktu widzenia, szkoła powinna uczyć przede wszystkim uczenia się. Inspirować i zachęcać do dalszych odkryć. A poza tym brakuje w niej trzech kluczowych dla dzisiejszego świata elementów: zarządzania emocjami, zarządzania karierą i finansami oraz komunikacji.

I to właśnie komunikacja decyduje — od zawsze właściwie — o tym, czy odniesiemy sukces. Niezależnie od tego, jak definiujesz sukces, umiejętność dotarcia do innych ze swoimi ideami definiuje skuteczność, a umiejętność przygotowywania komunikacji definiuje efektywność.

Niezależnie od tego, czy musisz porozmawiać sam ze sobą, czy wychodzisz na scenę przed setki osób na widowni, zacznij już teraz pracę nad tym, żeby mówienie przychodziło Ci ze elektryzującą swadą i swobodą, a elokwencja nie była egzotycznym słowem. Zdobądź wiedzę i umiejętności sceniczne, które mogą zredefiniować Twoją karierę i dać kopa Twojej marce, skuteczności i zarobkom.

Dowiedz się, jak:

 • Skutecznie wyznaczać cele komunikacji, a to może być zaskakująco nieoczywiste!
 • Używać struktur, które zwiększą zrozumienie i zapamiętywalność Twojego przekazu.
 • Zbierać materiał, który zredefiniuje Twoją efektywność.
 • Pracować z tekstem, który będzie jasny i porywający jednocześnie.
 • Zbierać historie, które inspirują i działają na wyobraźnię.
 • Zarządzać sceną, zostawiając błędy tam, gdzie powinny być — w przeszłości.
 • Przestać stresować się przed ważnymi — i każdymi — wystąpieniami.

Jeśli chcesz przygotowywać profesjonalne, angażujące, skuteczne prezentacje według sprawdzonej, praktycznie przetestowanej i efektywnej metodyki — ten warsztat jest dla Ciebie. Da Ci do ręki sprawdzony, prosty, wypróbowany w biznesie proces. Od celu przez struktury, tekst i zachowania sceniczne do skuteczności i, jeśli tego chcesz, oklasków. Albo zamówień.

PROGRAM WARSZTATÓW

co dostaniesz

Zrozumiesz, jakie elementy komunikacji wływają na skuteczność i efektywność przekazu.

Poznasz warstwy prezentacji, mechanizmy sceniczne i schematy tworzenia błyskawicznych, działających mów i wykładów.

Dostaniesz praktyczną wiedzę, opartą na solidnych, teoretycznych podstawach. Łatwą do nauczenia, prostą do skopiowania, piekielnie skuteczną w zastosowaniu.

Nauczysz się wykorzystywać schematy i zasady do tworzenia prezentacji.

Wyjdziesz na scenę i zamienisz stres w ekscytację z rezultatów.

Przekształcisz nawyki, które przeszkadzają Twojej widowni w takie, które pomogą im zrozumieć, zapamiętać i działać.

Nagranie z warsztatów

Skrypt do warsztatów

25% zniżki na mentoring i konsultacje

DLA KOGO

Kierownicy i liderzy zespołów

Pomóż swojemu zespołowi stać się samonapędzającym dynamem motywacji i dobrej roboty. Naucz się rozmawiać z nimi konkretnie, empatycznie i z uwagą.

Właściciel firmy, przedsiębiorca

Skorzystaj z najefektywniejszej platformy do rozwoju biznesuj - z mówienia. I to takiego, którego efektem będzie wsparcie Twojego biznesu, zwiększenie sprzedaży i napływ klientów.

Dyrektorzy sprzedaży

Sprzedawaj skutecznie, etycznie i efektywnie. Mów mniej, a za to ciekawiej. Albo zamiast sprzedawać spraw, żeby to klienci kupowali.

Mówcy branżowi

Przestań zanudzać, zacznij budować markę własnej firmy. I bądź najlepszym mówcą na konferencji.

Mówcy okazjonalni

Zamiast stresu i niepokoju zdobądź poczucie, że cokolwiek powiesz, będą Cię słuchali. Z napięciem.

Trenerzy. Również początkujący

Zamień warsztat w miejsce, w którym dialog i ciekawość tworzą atmosferę luzu i chęci zmian.

Mówcy TEDx

Zamień TEDx w platformę do propagowania Twojej idei wśród milionów odbiorców. I nigdy więcej nie mierz nisko!

NIE BĘDZIESZ SAM

W trakcie warsztatów poznasz ludzi, którzy zajmują podobne stanowiska, pracują w różnych branżach i mają ciekawe, niestandardowe podejścia do tego, co robimy – takie jest przynajmniej nasze doświadczenie z ostatnich kilku lat warsztatów. Dzięki temu możesz nie tylko poznać potencjalnych dostawców czy klientów, jak to bywa w standardowym networkingu. Dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści:

 

 • Niestandardowa dynamika pracy. W Twoim biurze może trącić sztampą, a Twoi współpracownicy, cóż, znasz ich od lat. Na naszych Warsztatach przez dwa dni, w atmosferze zaufania i dyskrecji popracujesz z ludźmi, których w ogóle nie znasz. Ich podejście do Twoich problemów czy potrzeb może Cię zaskoczyć…i zainspirować.
 • Inspiracja jest kluczem, praktyka – łomem. Być może odpowiedzi na Twoje pytania to mieszanka wiedzy i doświadczenia prowadzącego, z wiedzą i doświadczeniem innych uczestników. Niejednokrotnie byłem świadkiem tego, jak uczestnicy na przerwach, zamiast nerwowo przeglądać zaległe maile, z wypiekami dyskutowali o praktycznym rozwiązaniu ich problemu. Bo u innego uczestnika to już nie jest problem – i wie, jak go rozwiązać.
 • Poszerzysz swój punkt widzenia. Tak jak prezentacji nie powinno się ćwiczyć do lustra (bo nie ćwiczysz dla siebie!), tak bycie liderem jest dla zespołu. Na sali warsztatowej dostaniesz subiektywną, ale statystycznie znaczącą mieszankę opinii i porad, które mogą pomóc Ci zrozumieć, jak (i dlaczego) postrzegają Cię inni ludzie.
 • Popracujesz w komfortowych warunkach.Warsztaty są zaprojektowane tylko dla 12 osób, w formule bliższej Masterclass niż szkoleniom. Oznacza to maksimum pracy własnej, świetny feedback zespołowy, kameralną atmosferę i 

Dołącz do warsztatów

 • Dwa dni warsztatów
 • materiały szkoleniowe
 • 25% zniżki na mentoring
Lokalizacja: [acf field=”Miejsce”] Data: [acf field=”data_wydarzenia”]

CENA: [acf field="Cena"] brutto (23% VAT)

Zamów do firmy

 • Dwa dni warsztatów
 • materiały szkoleniowe
 • 25% zniżki na mentoring
Kontakt: +48 601 534 576, [email protected]

Copyright 2012-2020 Jerzy Zientkowski | Regulamin serwisu | Cookies

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0

Rezerwacja zamknięta

KLAUZULA INFORMACYJNA - POBIERANIE MATERIAŁÓW

Logo jerzy Zientkowski

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
speakerslair Jerzy Zientkowski
Drapałka 3B
62-023 Borówiec
tel. 601 534 576
e-mail: [email protected]

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być i są podmioty świadczące usługi hostingu, usług informatycznych, wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione doodbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Po co nam Twoje dane?

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera i ofert marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO dla prawnie uzasadnionego interesu Administratora – marketingu bezpośredniego produktów i usług

Jak długo je trzymamy?

Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez aż do  przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem danych osobowych
przysługują Pani/Panu następujące prawa: 

 • prawo dostępu do treści danych,
 • prawo do sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

A jeśli nie chcę dać zgody marketingowej?

RODO jest skonstruowane tak, żeby ograniczyć możliwość nieuprawnionwego wykorzystania Twoich danych. Oznacza to równiez, niestety, mniej możliwości na dawanie Ci dobrych treści, reklam i ofert.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania ode mnie treści wszelakich, nie pobieraj darmowego ebooka. Jeśli jednak chcesz go mieć, a nie chcesz maili ode mnie, pobierz go, a potem wycofaj zgodę. Będzie mi przykro, rzecz jasna…

Wycofania zgody można dokonać, korzystając z linku podanego w mailu.

Wyzwanie 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Cena regularna: 49.00 PLN

Nowa cena: 27.00 PLN

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

FAQ

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0