WEBINAR nr 2, czwartek, 26 marca, 20:00

Narzędzia mówcy PROFESJONALnego
w czasach ONLINE

JERZY zIENTKOWSKI

Narzędzia mówcy profesjonalnego w czasach ONLINE

Stało się.

Musisz zostać w domu. Z wielu powodów. Dzieci. Zobowiązania. Pandemia.

A biznes powinien się kręcić, co więcej, teraz, bardziej niż kiedykolwiek, w Twoim repertuarze powinny znaleźć się umiejętności mówienia do ludzi…

Online czy offline, twarzą w twarz czy przez Skype, scenariusz się nie zmienia. Z drugiej strony jest człowiek, którego trzeba przekonać do naszego produktu czy usługi. Do siebie.

Dlatego ważne jest (i opłaca się, kto pierwszy, ten wykroi większy kawałek tortu), żeby umieć skorzystać z umiejętności skutecznego mówienia. I wykorzystać narzędzia z repertuaru mówcy profesjonalnego.

Zapraszam Cię na wyjątkowy, multidyscyplinarny kurs, podczas którego spotkamy się na 6 webinarach.

 • Jak odnaleźć się w świecie prezentacji, przemówień i sprzedaży, w tym – online.
 • Jak zbudować portfolio produktów (edukacyjnych!), które ściągną do Ciebie klientów.
 • Jak technicznie ogarnąć prezencję w świecie online, w tym – jak zbudować stronę, podpiąć ją do CRM (jakiego CRM?), kontrolować przepływ klientów przez lejek…
 • Jak budować markę online, z perspektywy mówcy. Czyli – zaczniemy od rzeczy nieoczywistych!
 • Jak skorzystać z gadżetów (i ile to kosztuje), żeby nie było przaśnie i ze słomą w tle.
 • Jak przygotowywać prezentacje, pitche sprzedażowe, prezentacje i rozmowy, żeby było skutecznie.
 • A jak minie pandemia – jak skorzystać z tego na scenie. Takiej prawdziwiej, gdzie klient zbuduje z Tobą relację opartą na zaufaniu.

PROGRAM KURSU

DLA KOGO

Kierownicy i liderzy zespołów

Pomóż swojemu zespołowi stać się samonapędzającym dynamem motywacji i dobrej roboty. Naucz się rozmawiać z nimi konkretnie, empatycznie i z uwagą, mimo pracy zdalnej i połączeń video.

Właściciel firmy, przedsiębiorca

Skorzystaj z najefektywniejszej platformy do rozwoju biznesuj - z mówienia. I to takiego, którego efektem będzie wsparcie Twojego biznesu, zwiększenie sprzedaży i napływ klientów. Naucz się, jak rozmawiać przez video i jak tworzyć materiał, przy którym pracujesz raz, a sprzedaje ciągle.

Dyrektorzy sprzedaży

Pomóż zespołowi sprzedawać skutecznie, etycznie i efektywnie. Mów mniej, a za to ciekawiej. Albo zamiast sprzedawać spraw, żeby to klienci kupowali. Twoja obecność online zaczyna się dzisiaj i nawet po pandemii trochę Ciebie zostanie w sieci 🙂

Mówcy branżowi

Przestań zanudzać, zacznij budować markę własnej firmy. I bądź najlepszym mówcą na konferencji (kiedy to wszystko minie) i na webinarze (teraz!)

Mówcy okazjonalni

Coraz mniej ludzi naokoło, więc trzeba do nich dotrzeć na webinarze, skype, zoom? Zamiast stresu i niepokoju zdobądź poczucie, że cokolwiek powiesz, będą Cię słuchali. Z napięciem.

Trenerzy. Również początkujący

Zamień internet w miejsce, w którym dialog i ciekawość tworzą atmosferę luzu i chęci zmian. Wiem, że świetnie szkolisz, również online, ale...czy potrafisz sprzedać online Twoje szkolenie?

Mówcy TEDx

Zamień TEDx w platformę do propagowania Twojej idei wśród milionów odbiorców. I nigdy więcej nie mierz nisko! I pamiętaj, że Twojego wystąpienia mogą dziś nie oglądać tłumy, ale Twoje nagranie będzie dynamem Twojego sukcesu!

Dołącz do kursu

6 webinarów na żywo (plus możliwość odtworzenia)

Materiały warsztatowe

Możliwość indywidualnych konsultacji

CENA: 499 zł brutto

KLAUZULA INFORMACYJNA - POBIERANIE MATERIAŁÓW

Logo jerzy Zientkowski

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest
speakerslair Jerzy Zientkowski
Drapałka 3B
62-023 Borówiec
tel. 601 534 576
e-mail: [email protected]

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być i są podmioty świadczące usługi hostingu, usług informatycznych, wysyłki newslettera, a także podmioty upoważnione doodbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Po co nam Twoje dane?

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera i ofert marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO dla prawnie uzasadnionego interesu Administratora – marketingu bezpośredniego produktów i usług

Jak długo je trzymamy?

Dane osobowe są przechowywane do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu, a po tym okresie przez aż do  przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem danych osobowych
przysługują Pani/Panu następujące prawa: 

 • prawo dostępu do treści danych,
 • prawo do sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

A jeśli nie chcę dać zgody marketingowej?

RODO jest skonstruowane tak, żeby ograniczyć możliwość nieuprawnionwego wykorzystania Twoich danych. Oznacza to równiez, niestety, mniej możliwości na dawanie Ci dobrych treści, reklam i ofert.

Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania ode mnie treści wszelakich, nie pobieraj darmowego ebooka. Jeśli jednak chcesz go mieć, a nie chcesz maili ode mnie, pobierz go, a potem wycofaj zgodę. Będzie mi przykro, rzecz jasna…

Wycofania zgody można dokonać, korzystając z linku podanego w mailu.

Wyzwanie 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji

Cena regularna: 49.00 PLN

Nowa cena: 27.00 PLN

WARSZTATY 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji w biznesie

1590 zł brutto

STORYTELLING W BIZNESIE 2.0